Uygulama Alanları

Meyve ve Sebze Soğuk Hava Depoları

Eskişehir meyve sebze soğuk hava deposu konusunda hizmet veren Sidre Soğutma, ticaretin en önemli kalemlerinden iri olan meyve ve sebzelerin bozulmadan uzun süre saklanabileceği alanlar yaratmaktadır. Üreticinin ürünlerini uzun süreler boyunca vitaminini kaybetmeden saklayabilmesini sağlayan, tüketici için de her meyve ve sebzeye her mevsimde ulaşabilme lüksü sağlayan soğuk hava depoları,  Sidre Soğutma’nın profesyonel ekibi tarafından imal edilip kurulumu yapılır.

Eskişehir soğutma soğuk hava deposu servisi olarak hem imalat hem de teknik servis olarak çalışan Sidre Soğutma, istenilen her noktaya istenilen ebatlarda soğuk hava deposu yapabilmektedir. Tavan, taban ve duvarları havanın içeride muhafaza edilmesini sağlayabilmek adına özel üretilen dolgulu sandviç panellerden oluşan depolarda birleşim yerleri özel malzemelerle kaplanarak sızdırmazlık sağlanır.

En zorlayıcı hava koşullarına karşı dayanıklı olan soğuk hava depolarımız, sessiz çalışma koşulları da sağlanarak tamamen Avrupa standartlarında bir hizmet almanız sağlanır.

 

Sidre Soğutma İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Caddesi No : 20 / B / ESKİŞEHİR

Tel: (0222) 231 20 15

Gsm: 0533 306 99 75