Soğuk Hava Deposu

Eskişehir Soğuk Hava Deposu Kurulumu alanında 50 yıllık tecrübesi olan Eskişehir Sidre Soğutma, soğuk hava depoları ve soğuk hava odaları kurulumu, imalatı ve sevisi hizmetleri vermektedir. Uzun süre kullanmak istediğiniz ürünleri yada toplu olarak gıda bulundurma zorunluluğunuz varsa soğuk hava deposu hiç şüphesiz en büyük yardımcınız demektir. Soğuk hava odası; ürünlerin düşük soğuklukta yada donmuş olarak saklanabilmesini sağlayan oda şeklinde dolaplardır. Bu odalar gıdalarınızın uzun süre ve ekonomik olarak bozulmadan saklanmasını sağlar.
 
Soğuk hava deposu kurulumu tek bir odadan oluşabileceği gibi farklı sıcaklıklarda saklanması gereken gıdalarınız varsa bunlar soğuk hava deposunun içerisinde birkaç farklı oda şeklinde de tasarlanabilmektedir.Kurulum aşamasında kullanım alanına göre doğru soğuk hava deposunun kurulmuş olmasına ve bu soğuk hava deposunun izolasyonun doğru yapılmasına dikkat edilmelidir.
 
Eskişehir Soğuk hava depoları en çok;
 
Gıda sektöründe
 
Et tesislerinde
 
Kimya endüstrisinde
 
İlaç endüstrisinde Laboratuarlarda kullanılmaktadır.
 
Soğuk Hava Depolarının Teknik Özellikleri;
 
Prefabrik yada betonarme olarak inşa edilebilir.
 
Soğuk hava deposunun büyüklüğüne göre yüklenecek gıda miktarı bellidir.
 
15 ile -2 C arasında soğutma işlemi gerçekleştirebilir.
 
0 ile -40 C arasında donma işlemini gerçekleştirebilir.
 
Soğuk hava deposu içerisindeki nem oranı içindeki gıdaya göre ayarlanabilir.
 
Tek kontrollü ve bağımsız oda kontrollü seçenekleri vardır.
 
Soğuk hava deposunun içindeki ısı homojendir.
 
Kolayca temizlenebilirdir.
 
Sidre Soğutma olarak Eskişehir soğuk hava deposu hizmetleri alanında yıllara dayanan tecrübemiz ile kullanım alanında yapacağımız keşif çalışmalarından sonra size en uygun soğuk hava deposunu kurarak tüm bakım ve teknik servis işlemlerinde tam destek sağlıyoruz. Soğuk hava depoları ve soğuk hava odaları konusunda hizmet almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.
 
Eskişehir Sidre Soğutma İletişim Bilgileri

Tel: 0222 231 20 15

Gsm: 0533 306 99 75