Kurumsal

Eskişehir Sidre Soğutma yılların tecrübesi ile sektörde yılmadan, yorulmadan daima ileri gitmeyi hedeflemiştir. Bu hedefini bugüne kadar hep başarmış olan Sidre Soğutma yalnızca soğutma değil daha birçok alanda daha hizmet vermektedir.

 

Eskişehir Soğuk Hava Deposu, Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Endüstriyel Rezistans, Endüstriyel Mutfak Kurulumu, Elektrikli Ev Eşyalarının Yedek Parça Teini ve Teknik Servis Desteği gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

 

Soğuk Hava Deposu Eskişehir kurulumunda 50 yıl gibi uzun bir süredir soğuk hava depoları ve soğuk hava odalarının hem imalatını yapmakta hem de servis olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun dışında ev veya iş yerlerinde, son yıllarda hemen her alanda kullandığımız su sebillerinin sağlığımızı korumak için belli aralıklarla temizlenmesi gerekir, bu işlemde de Sidre Soğutma olarak Eskişehir’de Su Sebili Ozonlama işlemini de gerçekleştirmektedir.

 

Star Makine Eskişehir Yetkili Servisi olarak Türkiye’nin en iyi profesyonel temizlik makinesi üreticilerinden olan Star Makinenin hem yetkili servisliğini hem de bayiliğini Sidre Soğutma olarak biz yapmaktayız. Her konuda olduğu gibi bu konuda da titiz çalışma anlayışı, kaliteli hizmetimizle yüksek müşteri memnuniyeti ilkemizden asla vazgeçmeden çalışmaya devam edeceğiz.