Hizmetlerimiz

Endüstriyel Rezistans

Eskişehir Sidre Soğutma 10 yılı aşkındır endüstriyel rezistans üretimi yapmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz Eskişehir endüstriyel rezistans imalatı konusunda birçok firma ile sağlıklı iş ortaklıklarımız olmuştur. Peki Endüstriyel rezistansların tam olarak ne olduğunu ve hayatımızdaki yerini biliyor muyuz? Öncelikle endüstriyel rezistans nedir, tanıyalım
 
Rezistans; elektrik enerjisini ısı olarak dönüştüren tellerden oluşan sistemdir. Bünyesinde krom, alüminyum, demir gibi bir alaşımlardan bulundurmaktadır. Gündelik yaşamımızda ve sanayide elektrikli ısıtıcıların hemen hemen hepsi bu ısıyı rezistanslar sayesinde oluşturmaktadır.
 
Rezistansı oluşturan tellerde değişik oranlarda metaller içermektedir ve elektriğe karşı dirençlidir. Bu teller kullanılacak aletin hacmine ya da işlevine göre hesaplanır ve rezistans ona göre oluşturulur.
 
Sidre soğutma Eskişehir olarak endüstriyel rezistans üretimi ve mevcut rezistanslarda yaşanan sıkıntılarınıza çözümler üretiyoruz. Endüstriyel rezistanslar Eskişehir için bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.
 
Endüstriyel Rezistans Eskişehir iletişim Bilgileri

Tel: 0222 231 20 15

Gsm: 0533 306 99 75